Od dzisiaj udostępniamy wzory pism procesowych

Sprawy spadkowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem internautów. Na prośbę naszych czytelników wprowadzamy usługę udostępniania wzorów pism procesowych.

Czym różnią się nasze pisma od innych zamieszczonych w Internecie, które można pobrać za darmo? Dlaczego warto korzystać ze sprawdzonych wzorów pism przygotowywanych przez radcę prawnego?

Po pierwsze, są sporządzane przez profesjonalnego prawnika, radcę prawnego, specjalistę z zakresu m.in. prawa spadkowego.

Po drugie, każde pismo zawiera dokładne prawne uzasadnienie składanego wniosku, podobne do tych, jakie zawierają w kierowanych i podpisywanych przez siebie pismach adwokaci i radcowie prawni reprezentujący w sądzie swojego klienta. W uzasadnieniu nie tylko powołane zostaną przepisy prawne, ale też stosowne poglądy doktryny oraz judykatury (np. orzecznictwo Sądu Najwyższego, Sądów Apelacyjnych mające zastosowanie w Państwa sprawie). Wszystko po to, aby wasza sprawa miała jak największą szansę na wygraną.

Po trzecie, oprócz pisma dostaniecie Państwo stronicowy komentarz, sporządzony przez radcę prawnego, sporządzającego wniosek na Państwa potrzeby, w którym w zrozumiały sposób opisane zostaną instytucje mające zastosowanie w danym przypadku. W komentarzu zostanie także wskazane w jaki sposób uzupełnić pismo właściwymi dla Państwa danymi.

Po czwarte, zapewniamy nie

ograniczony kontakt mailowy z przygotowującym dla Państwa pismo radcą prawnym.

Po piąte, pismo, jakie Państwo otrzymujecie, nie jest pismem ogólnym, nadającym się do jakiegokolwiek, szablonowego stanu faktycznego, ale jest dostosowane wyłącznie do Państwa sytuacji i sporządzone każdorazowo w oparciu o podany przez Państwa stan faktyczny. Dlatego też nie możecie go Państwo pobrać automatycznie ze strony, ale jest specjalnie dla Państwa przygotowywane w terminie dwóch dni od dokonania wpłaty wynagrodzenia za sporządzenie pisma w wysokości 61,50 zł.

 Możecie Państwo skorzystać też z naszego katalogu:

  • pism szablonowych (nie tylko z zakresu prawa spadkowego), opłata za takie pismo wynosi 24,60 zł. Pismo szablonowe będzie miało zastosowanie do spraw nieskomplikowanych i powtarzalnych, nie obarczonych większymi problemami prawnymi, jednak mimo to, jest ono także sporządzone przez praktykującego radcę prawnego i zawiera wyczerpujące uzasadnienie objętego nim żądania.
  • wypełnionych przykładowo urzędowych formularzy, opłata za taki formularz wynosi 12,30 zł. Każdy w dostępnych formularzy sporządzony jest w konkretnym, wskazanym w nazwie pliku stanie faktycznym, więc łatwo dopasować dla siebie odpowiedni formularz. Proponowane przez nas formularze zostały przykładowo wypełnione przez praktykującego radcę prawnego, na podstawie praktyki sądowej.

Jedna myśl nt. „Od dzisiaj udostępniamy wzory pism procesowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × 3 =

*