Porady prawne – bezpłatne konsultacje

Skomplikowany i długi proces postępowania spadkowego, który wymaga doskonałej znajomości przepisów prawa spadkowego można przyspieszyć. Redakcja www.prawospadkowe.info przygotowała cykl bezpłatnych porad prawnych

Bezpłatne konsultacje prowadzone są w Warszawie oraz za pośrednictwem Skype i e-mail.

Z bezpłatnych konsultacji można skorzystać nie później niż 31 grudnia 2013 r.

Zapraszamy do konsultacji osoby indywidualne oraz właścicieli małych i średnich firm. By skorzystać z konsultac

ji prawnej prosimy o kontakt za pośrednictwem e-mail: redakcja@prawospadkowe.info. Proszę wskazać dogodną formę  kontaktu.

Konsultacja to porada prawna, która nie podlega wycenie na  podstawie okoliczności podanych w formularzu. Każdy czytelnik może skorzystać z jednej porady prawnej bezpłatnie. Każda kolejna porada eksperta wiąże się z opłatą 150 zł + VAT.

Zapytaj eksperta o poradę

2 myśli nt. „Porady prawne – bezpłatne konsultacje

  1. SPADEK

    Nasza mama zmarla w 2005r i nie przepisala swojego wlasnosciowego mieszkania nikomu ze swoich dzieci a jest nas dwoje. Ja co mieszkam od 10 lat w Angi i siostra w Polsce. Teraz siostra chcialaby przepisac mieskanie na nas oboje i siostra kontaktowala sie ze mna zeby zlozyc dokumenty u notariusza i przepisac mieszkanie na nas oboje. W zwiazku z tym mialem jechac do Polski aby zlozyc odpowiednie dokumenty u notariusza i przepisac mieszkanie mamy na nas oboje.Ale doszly mnie sluchy ze siostra zalozyla sprawe w sadzie aby przepisac mieszkanie tylko na siebie i je potem sprzedac .Twierdzi ze ma takie prawo bo opiekowala sie tym mieszkaniem przez 10 lat.Prosze o zdefiniowanie czy siostra ma takie prawo zeby przepisala mieszkanie tylko na siebie bez mojej zgody

    Odpowiedz
  2. Hosting Italia

    Porady prawne i ksiegowe sa realizowane w ramach projektu „Stoleczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarzadowych” dofinansowanego ze srodkow m.st. Warszawy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × four =

*